Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Środki do dezynfekcji powierzchni

Dezynfekcja powierzchni jest bardzo istotna, szczególnie w miejscach, gdzie produkowana, przetwarzana lub przygotowywana jest żywność dla ludzi bądź zwierząt. Zachowanie odpowiedniej higieny nie jest bez znaczenia również w firmach, w których pracuje dużo osób, a także miejscach publicznych. W dzisiejszych czasach dezynfekcja jest nie tylko wymogiem, lecz także koniecznością dla zachowania zdrowia. Skuteczne środki do dezynfekcji można znaleźć w naszym asortymencie. Dzięki nim można efektywnie pozbyć się wirusów, grzybów i bakterii z różnych powierzchni.

Środki do dezynfekcji powierzchni Biopur – najwyższy stopień skuteczności

W naszej ofercie można znaleźć płyn do dezynfekcji powierzchni w kilku odsłonach. Preparaty APC100, APC400 i APC500 to gwarancja skuteczności w walce z bakteriami, grzybami i wirusami. Środki te mogą być stosowane w miejscach, w których przetwarzana jest żywność oraz tych niemających z nią styczności. Oferowane produkty to płyny myjąco-dezynfekujące, więc znakomicie sprawdzają się nie tylko do dezynfekcji, lecz także do czyszczenia zabrudzeń, nawet tych trudnych do usunięcia zwykłymi środkami czystości. Jeśli dana powierzchnia jest odporna na działanie wody, doskonale do jej dezynfekcji sprawdzi się płyn APC500. Jak widać, nasz asortyment został przygotowany do wymagań każdej powierzchni – tak, aby skutecznie walczyć z drobnoustrojami, które mogłyby przedostać się do żywności i zaszkodzić nie tylko wielu ludziom, lecz także zwierzętom.

Środek do dezynfekcji powierzchni pozbawiony etanolu? Tak, w naszej ofercie znajdują się również preparaty, które nie zawierają tego składnika. Brak alkoholu w detergencie nie oznacza jednak, że nie ma on właściwości bakteriobójczych, grzybobójczych lub wirusobójczych. Wręcz przeciwnie, nasze środki – APC400 – zostały dokładnie przetestowane, dlatego gwarantujemy ich najwyższą skuteczność niezależnie od wybranego rodzaju.

Preparaty Biopur do dezynfekcji powierzchni – gwarancja skuteczności

Płyny do dezynfekcji powierzchni to niezbędniki w każdej restauracji, hotelu, a także innych publicznych miejscach. Preparaty, które znajdują się w naszej ofercie, doskonale radzą sobie zarówno z czyszczeniem, jak i dezynfekcją powierzchni. Ich działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, a także wirusobójcze przekłada się na nieskazitelną czystość i bezpieczeństwo osób przebywających w danym budynku. Warto dodać, że nasze produkty spełniają normy, takie jak m.in. PN-EN 13697 i PN-EN 14476.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wersji środka, jakim jest płyn do dezynfekcji powierzchni. Koncentrat to jedna z wielu opcji, na jaką można się zdecydować. To ekonomiczny wariant, który wystarczy na długi czas. W naszym asortymencie można również znaleźć preparaty w butelce z rozpylaczem, a także innych opakowaniach o różnej pojemności, m.in. 1- i 5-litrowe. Dzięki temu można z łatwością dopasować odpowiednie produkty do potrzeb danej firmy, gastronomii, hotelu, czy innego miejsca publicznego, o którego czystość chcemy zadbać. Oferowane preparaty myjąco-dezynfekujące mają mocną formułę, dlatego po ich zaaplikowaniu należy pamiętać o spłukaniu ich z powierzchni mających kontakt z żywnością wodą pitną.