Płyny do dezynfekcji rąk
BIOPUR MEDISOFT APH100 Płyn do dezynfekcji rąk i skóry o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym

Żele do higienicznej dezynfekcji rąk
BIOPUR MEDISOFT APH200 – Żel do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania, do użytku profesjonalnego, m.in. w szpitalach, obszarze przemysłowym, instytucjonalnym, jak również do użytku indywidualnego. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Mydła do dezynfekcji rąk
BIOPUR MEDISOFT APH700 – Mydła o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk w zakładach przetwórstwa spożywczego, obiektach zbiorowego żywienia, salonach fryzjerskich, gabinetach odnowy biologicznej oraz służby zdrowia, a także obiektach użyteczności publicznej.

Płyny do dezynfekcji powierzchni
BIOPUR MEDISOFT APC100 Płyn do dezynfekcji powierzchni mających i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz paszami, o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.
Płyny do dezynfekcji powierzchni bez alkoholu
BIOPUR MEDISOFT APC300 Płyn do dezynfekcji powierzchni niemających, jak i mających kontakt z żywnością. Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania w urządzeniach do zamgławiania metodą fumigacji, do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych. Wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze.
Płyn myjąco-dezynfekujący do powierzchni bez alkoholu
BIOPUR MEDISOFT APC400 Płyn myjąco-dezynfekujący do powierzchni bez alkoholu, mających i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po dezynfekcji należy spłukać wodą pitną.
Rękawice Nitrylowe Bezpudrowe L

Dezynfekcja jest niezbędną czynnością w wielu dziedzinach, tak jak na przykład w medycynie. Jednak pandemia koronawirusa zmusiła nas do stosowania dezynfekcji w miejscach, gdzie wcześniej nie było konieczności jej stosowania, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Nasze ręce na co dzień mają kontakt z wieloma przedmiotami jak klamki czy poręcze, na których znajduje się mnóstwo bakterii, grzybów czy wirusów. W dzisiejszych czasach szczególnie musimy zadbać o czystość naszych rąk poprzez ich częste mycie za pomocą mydła do dezynfekcji rąk. Jeśli nie mamy możliwości umycia rąk, to warto stosować płyny do dezynfekcji rąk, które pomagają w pozbyciu się bakterii, grzybów i wirusów z naszych dłoni.

Odpowiednia dezynfekcja rąk ma duży wpływ na nasze bezpieczeństwo jak i innych. Jednak priorytetem jest również odpowiednia dezynfekcja powierzchni, gdyż wirusy, grzyby i bakterie mogą się na nich utrzymywać nawet kilkanaście dni. Z tego powodu warto korzystać z płynów do dezynfekcji powierzchni, co w czasach dzisiejszej pandemii jest standardem.

Personel medyczny w szpitalach musi regularnie dezynfekować dłonie czy ubranie, aby nie przenosić bakterii, grzybów czy wirusów pomiędzy swoimi pacjentami. Oprócz stosowania dezynfekcji muszą nosić maseczki i rękawice nitrylowe bezpudrowe, które powstrzymują drobnoustroje przed dostaniem się na skórę czy do układu oddechowego pracownika.

Marka Biopur stworzona została aby każdy miał możliwość zapewnienia sobie, swoim bliskim oraz współpracownikom tak ważną dziś higieniczną czystość. Nasze płyny do dezynfekcji zostały przebadane dermatologicznie, uzyskały szereg pozwoleń na obrót produktami odkażającymi. Są to płyny profesjonalne, wykonane z najwyższą starannością o wyjątkowo delikatnym zapachu, z najwyższej jakości alkoholu, działają bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo. Nasze opakowania posiadają certyfikat stabilności i kompatybilności produktu biobójczego z opakowaniem. Płyny Biopur nie wysuszają rąk oraz nie niszczą czyszczonej powierzchni. Nadają się do użycia na suchą skórę, bez spłukiwania, są bardzo delikatne.