Linia ekologiczna

Dokładne czyszczenie powierzchni w biurach czy hotelach to zdecydowanie większy problem niż sprzątanie w domu. Dla takich celów powstały profesjonalne środki czystości, przeznaczone dla firm oraz sprzątania profesjonalnego.

Mycie okien w domu jest często czasochłonne i męczące, więc co można powiedzieć o myciu okien w biurowcu czy hotelu? Do tego zadania zwykłe środki czyszczące mogą nie wystarczyć, dlatego potrzebny jest profesjonalny i ekologiczny płyn do szyb, który pozwoli je wyczyścić w odpowiedni szybki sposób, gwarantując skuteczność działania.

Oprócz powierzchni szklanych w biurach czy firmach jest mnóstwo innych powierzchni do czyszczenia, od blatów biurek po powierzchnie na urządzeniach. Dlatego potrzeba jest stosowanie uniwersalnego płynu czyszczącego odpowiedniej jakości. Jeśli chcemy jednocześnie dbać o środowisko, to dobrym pomysłem będzie wybór płynu ekologicznego.

Wiele branż potrzebuje bardzo dokładnej, a czasami sterylnej czystości, aby móc profesjonalnie świadczyć swoje usługi. Zwykłe środki czyszczące mogą nie dać rady. Potrzeba dlatego profesjonalnego i ekologicznego płynu sanitarnego, który potrafi zdezynfekować i wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie sanitarne bez negatywnego oddziaływania na środowisko.

Podłogi to miejsca, które potrzebują regularnego sprzątania aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy. Wiele branż wytwarza zabrudzenia niemożliwe do usunięcia przez środki czystości stosowane zazwyczaj w domach. Dlatego powstały silne, profesjonalne koncentraty do usuwania różnego typu zabrudzeń powstających na podłogach które można wyczyszczać metodą ręczną (koncentrat podłoga manualna) lub przy użyciu specjalistycznych urządzeń (koncentrat podłoga maszynowa). Z siłą takich detergentów może iść również ekologia. Takie środki mogą być zarówno przyjazne środowisku jak i równie skuteczne co tradycyjne.