Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Ekologiczna Linia Profesjonalna

Ekologiczne środki do czyszczenia Biopur to innowacja stworzona z myślą o miejscach wymagających gruntownego i profesjonalnego czyszczenia. Nasze produkty to również ulga dla środowiska naturalnego, ponieważ pomimo znakomitej efektywności działania, nie zawierają szkodliwych dla przyrody związków. Ekologiczne środki czystości pozbawione są toksycznych składników. Zamiast nich, bazują na skoncentrowanych składnikach roślinnych.

BIO środki czystości – ekologiczna skuteczność

Profesjonalne środki czystości, które znajdą Państwo w naszej ofercie, składają się z odnawialnych, łatwo degradowalnych surowców. W związku z tym są to produkty, których stosowanie nawet w dużych ilościach, czego wymagają takie miejsca, jak np. hotele, czy gastronomia, nie powoduje szkód dla środowiska naturalnego. Co ważne, nasze preparaty są również bezpieczne dla zdrowia człowieka. Skoncentrowane ekstrakty roślinne i BIO surfaktanty przekładają się natomiast na niebywałą skuteczność usuwania nawet wymagających zabrudzeń. Dzięki naszej starannie opracowanej recepturze ekologiczne środki czyszczące, dostępne w naszej ofercie, są efektywniejsze od chemicznych odpowiedników.

Linia profesjonalnych środków czystości – efektywne usuwanie zabrudzeń różnego typu

Profesjonalne środki czystości dostępne w naszej ofercie to szeroka gama produktów przeznaczonych do walki z zabrudzeniami na różnych powierzchniach. Oferujemy m.in. płyn do mycia szyb i luster, a także wszystkich powierzchni szklanych, który nie pozostawia smug, a ponadto jest antystatyczny. Jeśli chodzi o profesjonalne środki czystości dla gastronomii, proponujemy niezwykle skuteczne płyny uniwersalne, które poradzą sobie bez większych problemów m.in. z czyszczeniem powierzchni emaliowych, szklanych, metalowych, lakierowanych, z tworzyw sztucznych, czy kamiennych.

Środki czystości hg – niezbędna pomoc w utrzymaniu czystości

W naszej ofercie można znaleźć także profesjonalne środki czystości dla hoteli. Zarówno w większych pensjonatach, jak i małych motelach bardzo ważna jest czystość, szczególnie w łazienkach. Dzięki temu każdy gość może czuć się swobodnie i bezpiecznie. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa BIO płyny sanitarne, które w mig rozprawiają się z mocno zapieczonymi i zakamienionymi urządzeniami sanitarnymi. Środki te bezwzględnie rozprawiają się z zabrudzeniami powstałymi na powierzchniach z kamienia naturalnego, plexi, tworzyw sztucznych, ceramicznych, czy nawet gum.

Linia ekologicznych środków czystości dla profesjonalistów

Biopur to również profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających. Preparaty do maszynowego lub manualnego mycia podłogi, to zaledwie część propozycji dla osób, które każdego dnia profesjonalnie dbają o porządek. W naszej ofercie znajdą Państwo również środki idealne do czyszczenia mocno zabrudzonych instalacji fotowoltaicznych i wiele więcej. Oferowane produkty mają różną pojemność – 1 l, 5 l, a także sprzedawane są w formie koncentratu lub środków gotowych do użycia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia, a przede wszystkim skutecznych środków czystości. Linia profesjonalna to najlepsza opcja dla hoteli, gastronomii i innych miejsc, które wymagają najlepszych rozwiązań.