Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Koncentrat do dezynfekcji powierzchni APC 100

Drobnoustroje różnego typu, takie jak wirusy, czy bakterie osadzają się nie tylko na skórze człowieka, lecz także różnorakich powierzchniach. Czystość szczególnie istotna jest w miejscach, które zajmują się przygotowywaniem pokarmów, przetwarzaniem żywności, czy po prostu mają kontakt z produktami spożywczymi dla ludzi i zwierząt. W naszej ofercie znajdą Państwo płyny do dezynfekcji Biopur Medisoft APC 100, które znakomicie sprawdzają się do czyszczenia zarówno powierzchni mających, jak i niemających kontaktu z żywnością. Nasze preparaty to najwyższa jakość i pewność dobrze zdezynfekowanych miejsc. 

  • Płyn do dezynfekcji powierzchni Biopur Medisoft APC 100, 1l

  • Płyn do dezynfekcji powierzchni Biopur Medisoft APC 100, 5l

Najwyższa skuteczność dezynfekcji – Biopur Medisoft APC 100

Dostępne w naszej ofercie płyny do dezynfekcji powierzchni charakteryzują się znakomitą skutecznością działania. Zawarta w produktach substancja czynna – alkohol (etanol) świetnie radzi sobie z dezynfekcją i zabrudzeniami. Płyn APC 100 to preparat o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Biopur Medisoft APC100 to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przetwarzana jest żywność dla ludzi oraz zwierząt i nie tylko. Jeśli zależy Państwu na higienicznej czystości Waszego przedsiębiorstwa, magazynu, czy placówki, ten środek będzie najlepszym wyborem. Płyn spełnia normy PN-EN 13697 i PN-EN 14476. Warto dodać, że Biopur APC 100 to środek do użytku profesjonalnego.

Płyn do dezynfekcji APC 100 – najlepszy wybór do szybkiej i skutecznej dezynfekcji

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kilka pojemności produktów. Dla większych wymagań – APC 100 5 l oraz wariant z praktycznym rozpylaczem 1 l. Biopur Medisoft APC100 to doskonały wybór, jeśli chodzi o efektywne i dokładne odkażanie wszelkiego rodzaju powierzchni. To produkt wydajny i łatwy w użyciu. Wystarczy spryskać dany obszar, bądź nasączoną ściereczką przetrzeć wybrane powierzchnie. Już po zaledwie 3 minutach nawierzchnia będzie dokładnie zdezynfekowana – wolna od wirusów, bakterii i grzybów. 

Płyn do dezynfekcji Biopur APC100 to rozwiązanie, które powinno znaleźć się w każdej fabryce zajmującej się przetwórstwem żywności, hotelach, gastronomii, a także ośrodkach medycznych – wszędzie tam, gdzie wymagana jest higieniczna czystość na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z produktami w tej kategorii, a także przejrzenia pozostałych środków dostępnych w naszym asortymencie. Oferujemy również znakomite preparaty do dezynfekcji rąk i skóry, które przełożą się na higieniczne warunki produkcji pokarmów, pasz i innych wyrobów.