Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Koncentrat do dezynfekcji powierzchni APH 100

Dezynfekcja rąk jest bardzo istotna w placówkach medycznych, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, a także pozostałych miejscach publicznych. W ostatnich latach dezynfekcja nabrała innego, większego znaczenia – stała się koniecznością, dlatego warto decydować się wyłącznie na skuteczne produkty, które zapewnią higieniczną czystość dłoni i skóry. Takie właśnie są płyny do dezynfekcji Biopur Medisoft APH 100, które znajdują się w naszej ofercie.

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 500ml

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 1l

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 5l

Skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i skóry – APH 100 

APH 100 Biopur to produkt alkoholowy, który ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Ten płyn do dezynfekcji charakteryzuje się bardzo prostym sposobem użycia, wystarczy wcierać go w skórę dłoni przez 60 sekund. Nie potrzebny jest więc dostęp do bieżącej wody. W związku z tym dezynfekcję można przeprowadzać w każdym miejscu, niezależnie od sytuacji. Płyn dezynfekujący APH 100 spełnia badania według norm PN-EN 14476, PN-EN 13727, PN-EN 13624, PN-EN 1500. Jest to preparat do użytku profesjonalnego, którego efektywność doceni z pewnością wiele placówek. Jeśli poszukują Państwo niezwykle skutecznego preparatu do dezynfekcji skóry i rąk, APH 100 Biopur może być najlepszym wyborem. 

Biopur Medisoft APH100 – najlepsze produkty do dezynfekcji skóry i rąk

W naszej ofercie znajdą Państwo płyny do dezynfekcji w różnych wariantach pojemnościowych. Dwa z nich: 500 ml i 1 l wyposażone są w rozpylacz, dzięki któremu można łatwiej aplikować produkt. Trzecia dostępna opcja to kanister 5 l. Oferowane płyny skutecznie rozprawiają się z wirusami, grzybami i bakteriami, jednak są delikatne i bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii. Zostały przebadane dermatologicznie. Należy jednak pamiętać o tym, że preparatów nie należy aplikować na podrażniony bądź dotknięty zmianami chorobowymi naskórek. Substancja czynna, którą jest alkohol to naturalny i najlepszy środek dezynfekujący. 

Biopur Medisoft APH100 może być wykorzystywany w szkołach, placówkach medycznych, halach przemysłowych, magazynach, pomieszczeniach socjalnych, łazienkach i wielu innych miejscach, gdzie niezbędna jest higieniczna czystość. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na Biopur APH 100? Cena produktu jest bardzo atrakcyjna i prezentuje znakomity stosunek jakości do wartości. Dlatego też wybierając nasze produkty, mogą mieć Państwo pewność wysokiej jakości przy niedużych kosztach. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszego asortymentu. Oferujemy także m.in. znakomite preparaty do dezynfekcji różnych powierzchni, które dopełnią proces dezynfekcji w różnych placówkach.