Mydła

W Biopur znajdą Państwo liczne produkty, dzięki którym można bardzo łatwo zadbać o czystość i dezynfekcję rąk. W tej kategorii znajdują się mydła, które charakteryzują się łagodnym składem, który jest pozbawiony toksycznych substancji. Mydła naszej marki to produkty, które powstały w zgodzie z naturą, są biodegradowalne, a ich skuteczność przewyższa naszpikowane chemią preparaty. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mydeł do dezynfekcji w różnych wariantach zapachowych. 

Biopur – szeroka gama mydeł do dezynfekcji o wysokim stopniu efektywności

Jeśli poszukują Państwo skutecznych środków do czyszczenia rąk, warto przejrzeć naszą ofertę. Mydła do dezynfekcji rąk, które proponujemy, charakteryzują się działaniem bakteriobójczym, grzybobójczym oraz wirusobójczym. To gwarancja higienicznej dezynfekcji rąk, która jest wymagana szczególnie w takich miejscach jak zakłady przetwórstwa spożywczego, obiekty zbiorowego żywienia, salony fryzjerskie, gabinety odnowy biologicznej i służby zdrowia oraz użyteczności publicznej. Nasze mydła są przebadane dermatologiczne, więc są bezpieczne dla skóry. Potwierdzeniem tego są normy: PN-EN 1499, PN-EN 13727, czy PN-EN 13624.

Produkty te doskonale sprawdzą się również w restauracjach, hotelach i gospodarstwach domowych. Niezależnie od miejsca, zapewniają najwyższą skuteczność i efektywność działania. 

Skuteczne mydła do dezynfekcji rąk – tylko w Biopur

Aby spełnić oczekiwania wszystkich Klientów i ich wymagań, przygotowaliśmy wiele świetnych wersji naszych produktów. Dlatego też mogą Państwo zdecydować się na klasyczne mydła w płynie, a także zdobywające coraz większą popularność mydła w pianie w pojemnikach o pojemności 500 ml lub 5 l. Różne wersje pojemnościowe zapewniają wygodne dozowanie, a także zapas produktu. Co więcej, nasz asortyment przepełniony jest wieloma wariantami zapachowymi, które sprawiają, że proces dezynfekcji rąk przebiega o wiele przyjemniej. Oferujemy wersje zapachowe takie jak m.in. granat indyjski i jagody goji, śliwka, guma balonowa, śliwka i morwa, róża, konwalia, czy wariant neutralny, który jest bezzapachowy. 

Tworząc naszą ofertę, nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Jeśli poszukują Państwo delikatnych i skutecznych mydeł dla dzieci, znajdziecie je w naszym asortymencie. Nasze mydła do dezynfekcji rąk można stosować codziennie, bez obaw o uszkodzenie skóry dłoni. To doskonałe propozycje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Zachęcamy do przejrzenia mydeł i przetestowania wszystkich wariantów zapachowych. Produkty marki Biopur to najlepszy wybór dla skóry, a także dla środowiska naturalnego.