Od wielu już lat staramy się tworzyć nasze produkty, tak aby były bezpieczne dla zdrowia człowieka i dla naszej planety. Wszystko, co robimy w Biopur jest ekologiczne, nasze produkty są odznaczone przez komisję europejską odznaczeniem ustanowionym w 1992 roku. EU Ecolabel, to świadectwo tego, że to, co wprowadzamy na rynek, jest przyjazne naszemu środowisku. Tworzymy produkty z materiałów pochodzenia naturalnego.

Nasze Produkty

Bezpieczne i ekologiczne produkty do czyszczenia

Naszym celem w Biopur jest tworzenie produktów o wysokiej skuteczności, które są bezpieczne dla człowieka i które są ekologiczne. Co więcej, producenci, z którymi współpracujemy to uznane marki na całym świecie, z których korzysta wielu przedsiębiorców. Dostępne u nas produkty takie jak ręcznik w roli, czyściwo celulozowe czy papier toaletowy, to produkty o niezwykłej skuteczności i jakości wykonania.

Ręczniki do użytku domowego i firmowego

W każdej kuchni czy w restauracji trzeba dbać o wysoki poziom higieny i czystości. Doskonałym narzędzie do dbania o porządek jest ręcznik w roli, który może być umieszczony w dozowniku, co zapewni wygodę użytkowania i dużą oszczędność papieru oraz wydajność podczas sprzątania. Flesz ręcznik w roli odznacza się doskonałą chłonnością i wytrzymałością, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w domowej kuchni oraz w obszarach kuchennych i toaletowych małych i dużych firm.

Wysokiej jakości czyściwo ekologiczne

Aby skutecznie walczyć z brudem w takich branżach jak przemysł motoryzacyjny czy usługi gastronomiczne, potrzeba najlepszych narzędzi. Czyściwo celulozowe doskonale sprawdzi się podczas usuwania zabrudzeń  z tłuszczu, oleju czy innych płynów oraz doskonale wchłania wodę. 2-warstwy sprawiają, że jest bardzo wytrzymałe i nie rozrywa się, dlatego jest bardzo wydajne i sprawdzi się w restauracjach lub warsztatach samochodowych. Na naszej stronie dostępne jest również czyściwo papierowe. Jest ono miękkie i wytrzymałe i wyróżnia się doskonałą chłonnością, a także jest dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Bio papier toaletowy z makulatury

Do łazienek i toalet w małych przedsiębiorstwach lub instytucjach sprawdzi się papier toaletowy w rolce. Tork Mini Jumbo to jednowarstwowa propozycja, którą wyróżnia długość 140m, to papier toaletowy przeznaczony do miejsc o trochę większym natężeniu ruchu jak szkoły czy stacje benzynowe. Dwuwarstwowy Tork T4, to wysokiej jakości propozycja do niewielkich biur dla personelu, do pokoi toaletowych oraz do użytku domowego. Papier toaletowy dostępny na naszej stronie jest bardzo wydajny i wytwarzany z makulatury, dzięki czemu jest także ekologiczny.