Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Płyny do czyszczenia kostki brukowej i fasad

Dbanie o ogród to nie tylko dobranie do niego odpowiednich roślin i regularne koszenie trawnika. Ważne jest także regularne czyszczenie elementów, które uzupełniają wygląd naszego ogrodu.

Kostki brukowe i fasady są integralnymi częściami naszego ogrodu, które musimy utrzymywać w czystości, jeśli chcemy aby nasz ogród dobrze się prezentował i nas cieszył. Aby zarówno nasze rośliny jak i środowisko było bezpieczne, to należy stosować ekologiczne płyny do czyszczenia kostki brukowej czy fasad, które pomogą utrzymać te elementy w czystości.

  • Środek do czyszczenia fasad Biopur O2 Czysta fasada 1L BIO koncentrat

  • Środek do czyszczenia fasad Biopur O2 Czysta fasada 5L BIO koncentrat

  • Środek do mycia kostki brukowej Biopur O1 Czysty kamień i kostka 1L BIO koncentrat

  • Środek do mycia kostki brukowej Biopur O1 Czysty kamień i kostka 5L BIO koncentrat

Czysty i zadbany ogród jest wizytówką naszego domostwa. Jednak aby faktycznie była to reprezentacyjna część naszej posesji, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Mowa tu nie tylko o samym doglądaniu i pielęgnowaniu roślin, lecz także konserwacji i czyszczeniu takich elementów, jak kostka brukowa, elewacje budynków czy ogrodzenia. W asortymencie Biopur znajdą Państwo szeroki wybór środków czyszczących na bazie naturalnych i biodegradowalnych składników, które są nieszkodliwe zarówno dla środowiska, ludzi, jak i roślin i zwierząt. 

Bezpieczne środki czystości do ogrodu 

Produkty Biopur składają się z najwyższej jakości naturalnych składników, które są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Bez wątpienia są one bardzo dobrą alternatywą dla chemicznych odpowiedników, a to wszystko ze względu na swoją wyższą skuteczność, a także mniejszą szkodliwość. Produkty, które można znaleźć w tej kategorii, pozbawione są takich substancji jak:

  • syntetycznych surfaktantów typu SLES i SLS,
  • syntetycznych środków chelatujących typu EDTA,
  • syntetycznych środków konserwujących i wielu innych.

Produkty Biopur to doskonały wybór, jeśli chodzi o preparaty do czyszczenia różnych powierzchni w ogrodzie. Wykonane są one w zgodzie z naturą, dzięki czemu jesteśmy niemal pewni, że nie zaszkodzą one ani roślinom, ani środowisku naturalnemu. Preparaty są wykonane tak, aby były w pełni biodegradowalne (biodegradacja 76% w 28 dni). Związki wykorzystane do stworzenia środków są zgodne z Rozporządzeniem (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady, więc mogą mieć Państwo pewność, że ogród i otoczenie nie ucierpią w żaden sposób przez nasze preparaty. 

Wśród naszej oferty preparatów do ogrodu można znaleźć między innymi bardzo skuteczny środek do czyszczenia kostki brukowej, a także bezpieczny środek do czyszczenia fasad budynków. Warto również dodać, że w naszym asortymencie preparaty występują w dwóch wersjach pojemnościowych: 1- i 5-litrowych w formie koncentratów. Każdy więc może znaleźć wersję odpowiednią do wymagań powierzchni danego ogrodu, zarówno większego, jak i mniejszego.

W zgodzie z naturą – bezpiecznie i skutecznie z Biopur

Płyny do mycia kostki brukowej przydadzą się w każdym ogrodzie i nie tylko. To produkty niezastąpione wszędzie tam, gdzie znajdują się chodniki i inne konstrukcje wykonane z betonu lub innych podobnych materiałów. Oferowane środki pianotwórcze poradzą sobie z wieloma zabrudzeniami, które najczęściej pojawiają się na kostce brukowej oraz fasadach. Dzięki temu będzie można zawsze cieszyć się schludnym otoczeniem. 

Każdy płyn do czyszczenia kostki brukowej oraz fasad, który można znaleźć w naszym asortymencie, wyróżnia się bardzo łatwym sposobem użycia. Wystarczy nanieść preparat na daną powierzchnię, odczekać około 20 minut i spłukać silnym strumieniem ciepłej wody. W razie występowania trudniejszych zabrudzeń wystarczy je dodatkowo przetrzeć. Każdy z nas marzy o schludnym otoczeniu domu, dlatego warto sięgnąć po skuteczne, ekologiczne i biodegradowalne środki marki Biopur. Gwarantujemy zadowolenie z efektów stosowania naszych preparatów. Nawet bardzo zabrudzone elewacje i chodniki staną się jak nowe, wystarczy 20 minut i gotowe!