Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Środki do dezynfekcji rąk

Dokładna dezynfekcja rąk stała się w ostatnich latach codziennością, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów. Każdy płyn do dezynfekcji rąk, który dostępny jest w naszej ofercie, został wykonany tak, aby był bezpieczny dla jego użytkowników i środowiska naturalnego. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką ofertę płynów, które doskonale sprawdzą się w gastronomii, hotelach, a także miejscach publicznych i gospodarstwach domowych. Proponujemy również płyny, które ze względu na mniejszą pojemność, można mieć zawsze przy sobie. 

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 500ml

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 1l

  • Płyn do dezynfekcji rąk i skóry Biopur Medisoft APH 100, 5l

  • Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 200 50ml

  • Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 200 100ml

  • Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 200 z pompką 500ml

  • Żel do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 200 5 L

  • Mydło w płynie do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 700 z pompką 500ml

  • Mydło w płynie do higienicznej dezynfekcji rąk Biopur Medisoft APH 700 5l

Płyny do dezynfekcji – niezbędne dla zachowania czystości skóry i rąk 

W tej kategorii znajdą Państwo szeroką ofertę produktów do dezynfekcji rąk i skóry. Pierwsza grupa preparatów to płyny, które aplikuje się poprzez wcieranie w dłonie. To świetna opcja, jeśli chcemy szybko pozbyć się zabrudzeń i bakterii ze skóry. Płyny do dezynfekcji rąk znakomicie radzą sobie nie tylko z bakteriami, lecz także grzybami, wirusami oraz innymi drobnoustrojami. Płyny do dezynfekcji APH 100 dostępne są w trzech wersjach – 5 l, 1 l oraz 500 ml z rozpylaczem. 

Mydła do dezynfekcji – higieniczna dezynfekcja rąk

Kolejną propozycją w naszej ofercie są mydła do dezynfekcji rąk i skóry. To produkty, które doskonale sprawdzą się w zakładach przetwórstwa spożywczego, obiektach zbiorowego żywienia, gabinetach odnowy biologicznej i służby zdrowia oraz salonach fryzjerskich i innych obiektach użyteczności publicznej. Mydła spełniają normy PN-EN 13727, PN-EN 13624, PN-EN 1499, a do tego są delikatne dla skóry. Można je nabyć w 5-litrowych pojemnikach bądź 500 ml wersjach.

Żele do dezynfekcji – przydatne w każdej sytuacji

Żele higieniczne do dezynfekcji aplikuje się metodą wcierania. Dlatego też są bardzo proste w użytku, można je stosować w każdej sytuacji, nawet nie mając dostępu do bieżącej wody. Alkoholowe żele higieniczne można wykorzystywać w szpitalach, obszarach przemysłowych, instytucjach publicznych, a także na użytek indywidualny. Żele również wykazują działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkty dostępne są w opakowaniach o pojemności: 50 ml, 100 ml, 500 ml, a także 5 l. 

Wszystkie produkty zawarte w tej kategorii wykazują wysoką skuteczność w walce z drobnoustrojami. Doskonale sprawdzą się w miejscach publicznych, a także gospodarstwach domowych. Preparaty zostały przebadane dermatologicznie, są więc bezpieczne dla skóry. Jeśli szukają Państwo produktów do dezynfekcji o efektywnym działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.