Nasza marka Biopur stawia na ekologiczne i przyjazne dla ludzi produkty do sprzątania i środki czystości. Do ich produkcji stosujemy surowce roślinne, dzięki czemu są one bezpieczne dla człowieka oraz dla naszego środowiska. Nasze produkty oznakowane są europejskim EU Ecolabel, które zostało ustanowione 1992 roku i przyznawane według kryteriów ekologicznych przez komisję europejską dla firm, który wprowadzają na rynek produkty oraz usługi przyjazne środowisku.

Nasze Produkty

Dbałość o środowisko przy użyciu najlepszych produktów

Staramy się już od wielu lat, aby wszystkie produkty były pomocne w dbaniu o nasze środowisko i co ważne o zdrowie człowieka. Aby móc zadbać o naszą planetę niezwykle ważna jest segregacja naszych odpadów, dlatego na naszej stronie znajdują się wysokiej jakości produkty, które bardzo usprawniają i ułatwiają dbanie o czystość domu i jego otoczenia.

Odpowiednia segregacja wymaga odpowiednich narzędzi

Na naszej stronie znajdziesz worki na śmieci różnych rozmiarów, aby ułatwić Państwu wygodną i przejrzystą segregację. Worki na śmieci 35l, to wykonane z wytrzymałej folii HDPE worki na śmieci w kolorze białym. Są nawijane na rolkę i świetnie sprawdzą się w koszach na śmieci w Państwa domu. Na każdej rolce znajduje się 50 sztuk i każdy z nich jest bardzo pojemny i wytrzymały, co sprawdzi się przy różnych rodzajach odpadów. Do domowego użytku doskonałym rozwiązaniem są również worki na śmieci 60l w kolorze niebieskim. Warto dodać, że dzięki użyciu folii HDPE do ich produkcji, są one bardzo wytrzymałe oraz odporne na przebicia, dzięki czemu można w nich segregować odpady różnego typu.

Niezbędne akcesoria do każdego domu czy przedsiębiorstwa

Produkty dostępne na naszej stronie, takie jak duże worki na śmieci duże są przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i do firm czy instytucji, aby w każdym miejscu ułatwić dbałość o czystość i o środowisko. Czarne worki na śmieci 160l wykonane są z folii LDPE. Ich niezwykła pojemność oraz wytrzymałość sprawia, że można je wykorzystać do wielu różnych zadań. Przede wszystkim z łatwością można korzystać z nich podczas zbierania odpadów, wygodna perforacja, ułatwi szybką pracę. Ponadto doskonale nadają się do segregacji odpadów w przeznaczonych do tego pojemnikach. Jeśli potrzebują Państwo w swoim domu lub firmie przechować większe przedmioty, lub zebrać więcej odpadów, to świetnie sprawdzą się worki na śmieci 240l w kolorze niebieskim. Czarne i niebieskie modele dostępne są w 20 sztukach na wygodnych rolkach.